UUJ1V222MRQ1MS
MFR.Part #
UUJ1V222MRQ1MS
JLCPCB Part #
C2166900
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 1.15A@120Hz 2200uF 35V 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS