PCJ0J331MCL1GS
MFR.Part #
PCJ0J331MCL1GS
JLCPCB Part #
C2161579
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 330uF 6.3V 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS