UKA1A220MDD
MFR.Part #
UKA1A220MDD
JLCPCB Part #
C1583240
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS