LQR2V123MSEHBB
MFR.Part #
LQR2V123MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618551
Package
Bolt,D76.2xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 12000uF 193mm 31.8mm 350V 49.98A@10kHz 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS