LGU2Z391MELY
MFR.Part #
LGU2Z391MELY
JLCPCB Part #
C1600953
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.95A@50kHz 10mm 180V 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS