LNX2G472MSEG
MFR.Part #
LNX2G472MSEG
JLCPCB Part #
C3813535
Package
Bolt,D63.5xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 16.6A@120Hz 173mm 20000hrs@85℃ 28.6mm 400V 4700uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS