LNT2G472MSEGBN
MFR.Part #
LNT2G472MSEGBN
JLCPCB Part #
C1619745
Package
Bolt,D63.5xL173mm
Description
-25℃~+105℃ 173mm 28.6mm 28.98A@10kHz 400V 4700uF 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS