URZ2E101MHD
MFR.Part #
URZ2E101MHD
JLCPCB Part #
C5112132
Package
Plugin,D18xL26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 18mm 250V 26.5mm 420mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS