PCG0E331MCL1GS
MFR.Part #
PCG0E331MCL1GS
JLCPCB Part #
C3275262
Package
SMD,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2A@100kHz 2.5V 2000hrs@105℃ 30mΩ 330uF 5mm 6mm Polymer ±20% SMD,D5xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS