UKW2A220MED
MFR.Part #
UKW2A220MED
JLCPCB Part #
C1668497
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 240mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS