LNX2G272MSEH
MFR.Part #
LNX2G272MSEH
JLCPCB Part #
C1590569
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 14.84A@10kHz 20000hrs@85℃ 2700uF 31.8mm 400V 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS