UBX1A331MPL1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBX1A331MPL1TD
JLCPCB Part #
C1596764
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10V 10mm 150mA@120Hz 330uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS