LNK2G272MSEH
MFR.Part #
LNK2G272MSEH
JLCPCB Part #
C1590888
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10.6A@120Hz 2700uF 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 75mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS