LNR1K103MSEN
MFR.Part #
LNR1K103MSEN
JLCPCB Part #
C1619367
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 12.7mm 35mm 4.83A@10kHz 5000hrs@85℃ 80V 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS