LAQ2D561MELZ45
MFR.Part #
LAQ2D561MELZ45
JLCPCB Part #
C1582636
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.92A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 45mm 560uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS