LNR2C222MSEN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNR2C222MSEN
JLCPCB Part #
C1616674
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 12.7mm 160V 2200uF 3.2A@120Hz 35mm 5000hrs@85℃ 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS