LLS2E271MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS2E271MELZ
JLCPCB Part #
C3721286
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 10mm 22mm 250V 25mm 270uF 3000hrs@85℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS