LKX2W181MESA40
MFR.Part #
LKX2W181MESA40
JLCPCB Part #
C1607389
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2441A@50kHz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS