LKX2W181MESZ50
MFR.Part #
LKX2W181MESZ50
JLCPCB Part #
C1583220
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2441A@50kHz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS