ULD2A220MPD1TD
MFR.Part #
ULD2A220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579444
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 22uF 230mA@100kHz 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS