380LX391M160K202
MFR.Part #
380LX391M160K202
JLCPCB Part #
C19407918
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 20mm 3000hrs@85℃ 30mm 390uF 600mΩ ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS