LGU2Z561MELY
MFR.Part #
LGU2Z561MELY
JLCPCB Part #
C1667982
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 2.325A@50kHz 20mm 3000hrs@105℃ 45mm 560uF ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS