LGU2D561MELY
MFR.Part #
LGU2D561MELY
JLCPCB Part #
C1582580
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.58A@120Hz 10mm 200V 20mm 3000hrs@105℃ 50mm 560uF ±20% 插件,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS