LNC2H122MTEG
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNC2H122MTEG
JLCPCB Part #
C1616704
Package
Bolt,D63.5xL73mm
Description
-40℃~+85℃ 10.4A@120Hz 1200uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 63.5mm 73mm ±20% 螺栓,D63.5xL73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS