UBW1K101MPD1TD
MFR.Part #
UBW1K101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589230
Package
Plugin
Description
-55℃~+135℃ 100uF 10mm 2000hrs@135℃ 390mΩ 395mA@120Hz 5mm 80V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS