LNC2G183MSEJBN
MFR.Part #
LNC2G183MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619040
Package
Bolt,D90xL208mm
Description
-40℃~+85℃ 18000uF 208mm 31.8mm 400V 48.2A@120Hz 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL208mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS