UAQ2G680MHD
MFR.Part #
UAQ2G680MHD
JLCPCB Part #
C1602476
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 350mA@120Hz 400V 40mm 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS