PXP018-30QLJ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PXP018-30QLJ
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7W 10.8nC@10V 18mΩ@10V 2.5V 30V 447pF@15V 7.5A、19.2A - MOSFETs ROHS