PTVS18VS1UTR,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS18VS1UTR,115
JLCPCB Part #
C553385
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+185℃ 13.7A 18V 1nA 20V 29.2V 400W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS