PMPB15ENEX
MFR.Part #
PMPB15ENEX
JLCPCB Part #
C5709751
Package
DFN2020MD-6
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6W 11A 14nC@10V 2.5V 22mΩ@10V 30V 440pF@15V 75pF@15V DFN2020MD-6 MOSFETs ROHS