BUK7M67-60EX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7M67-60EX
JLCPCB Part #
C458144
Package
SOT1210
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 14A 31W 334pF 3V 49pF 6.7nC@10V 60V 67mΩ@10V SOT1210 MOSFETs ROHS