PMP4501Y,135
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMP4501Y,135
JLCPCB Part #
C553003
Package
SOT-363
Description
100mA 15nA 200 200mV 250MHz 300mW 45V NPN SOT-363 Bipolar (BJT) ROHS