PMN100EPAX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMN100EPAX
JLCPCB Part #
C3281938
Package
SC-74(TSOP-6)
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 130mΩ@10V 17nC@10V 2.5A 26pF 3.2V 60V 616pF 7.5W P-Channel SC-74(TSOP-6) MOSFETs ROHS