BZX84W-B2V7F
MFR.Part #
BZX84W-B2V7F
JLCPCB Part #
C551058
Description
1 Independent 2.65V~2.75V 2.7V 20uA@1V 275mW 75Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS