PMEG6002EB,115
MFR.Part #
PMEG6002EB,115
JLCPCB Part #
C426869
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100uA@60V 2.5A 200mA 600mV@200mA 60V SOD-523 Schottky Diodes ROHS