PMEG120G20ELP-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG120G20ELP-QX
JLCPCB Part #
C17607910
Package
SOD-128
Description
11ns 120V 2A 30nA@120V 840mV@2A SOD-128 Switching Diodes ROHS