PMEG100T50ELP-QX
MFR.Part #
PMEG100T50ELP-QX
JLCPCB Part #
C7029106
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1.75uA@100V 100V 5A 895mV@5A 90A SOD-128 Schottky Diodes ROHS