PHB47NQ10T,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PHB47NQ10T,118
JLCPCB Part #
C552629
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 166W 28mΩ@10V 3.1nF 47A 4V 66nC@10V D2PAK MOSFETs ROHS