PESD2IVN24-U,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD2IVN24-U,115
Description
-55℃~+150℃ 14pF 1nA 24V 3.5A@8/20us 30.5V 42V IEC 61000-4-2 - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS