BZX884S-B36YL
MFR.Part #
BZX884S-B36YL
JLCPCB Part #
C3738568
Description
1 Independent 35.3V~36.7V 365mW 36V 50nA@25.2V 80Ω ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS