PESD27VV1BLSYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD27VV1BLSYL
JLCPCB Part #
C3699813
Package
SOD-882
Description
27V 28V 3A@8/20us 45V TVS SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS