NXB0104GU12X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
NXB0104GU12X
JLCPCB Part #
C551618
Package
UQFN-12(1.7x2)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V~3.6V 1.65V~5.5V 100Mbps 2 Bidirectional Tri-State UQFN-12(1.7x2) Translators, Level Shifters ROHS