PSMN4R0-25YLC,115
MFR.Part #
PSMN4R0-25YLC,115
JLCPCB Part #
C553289
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.407nF 1.95V 119pF 22.8nC@10V 25V 4.5mΩ@4.5V 61W 84A SOT-669 MOSFETs ROHS