BUK9M4R3-40HX
MFR.Part #
BUK9M4R3-40HX
JLCPCB Part #
C550020
Package
SOT-1210
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 176pF 2.15V 2.985nF 31nC@10V 4.3mΩ@10V 40V 491pF 90W 95A N-Channel SOT-1210 MOSFETs ROHS