MM5Z20VT5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z20VT5GF
JLCPCB Part #
C3740442
Package
SOD-523
Description
1 Independent 19.6V~20.4V 20V 300mW 50nA@14V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS