MM5Z10VT5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z10VT5GF
JLCPCB Part #
C3729974
Package
SOD-523
Description
1 Independent 10V 200nA@7V 300mW 9.8V~10.2V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS