BZX79-C15,113
MFR.Part #
BZX79-C15,113
JLCPCB Part #
C550796
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 10Ω 13.8V~15.6V 15V 500mW 50nA@0.7V SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS