MM3Z12VT1GX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM3Z12VT1GX
JLCPCB Part #
C7303014
Description
1 Independent 100nA@9V 10Ω 11.42V~12.6V 12V 300mW ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS