PNE20060CPEZ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PNE20060CPEZ
JLCPCB Part #
C547306
Package
TO-277
Description
1 Pair Common Cathode 13ns 1uA@200V 200V 3A 870mV@3A TO-277 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS