HPZR-C23-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
HPZR-C23-QX
JLCPCB Part #
C7285979
Package
SOD-123W
Description
1 Independent 100nA@20V 22.2V~24.5V 23V 35.51Ω 682mW ±5% SOD-123W Zener Diodes ROHS